• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WWF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WWF. Jeżeli chcesz otworzyć plik WWF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WWF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WWF Rant Pakk Sound Format WWF International

Co to jest plik WWF?

Plik WWF to dokument utworzony przez SAVE AS WWF, program służący do tworzenia dokumentów .PDF, których nie można wydrukować. Może zawierać zawartość każdego elektronicznie wydrukującego dokumentu. Pliki WWF są używane do dystrybucji "przyjaznych dla środowiska" dokumentów.

Światowy Fundusz Przyrody (WWF) stworzył format plików WWF, aby zapobiec niepotrzebnemu drukowaniu i zwiększyć świadomość wykorzystania papieru. Organizacja używała sloganów, takich jak "Think Before You Print" i "Save as WWF, Save a Tree".

Pliki WWF są tworzone przy użyciu opcji dialogu drukowania "SAVE AS WWF". Ponadto pliki WWF zapobiegają drukowaniu przez użytkownika blokując uprawnienia do drukowania dokumentów przy użyciu hasła.

Zapisz jako WWF można używać do tworzenia i otwierania plików WWF. Program został początkowo opracowany dla systemu Mac OS X, ale jest on również dostępny dla systemu Windows, jak również. Pliki WWF można także przeglądać z niektórymi czytnikami dokumentów PDF i Windows Linux, w tym z programem Adobe Acrobat. Przeglądarka Apple może otworzyć pliki WWF, jeśli najpierw zmień nazwę rozszerzenia na ".Pdf".

SAVE AS WWF zostało przerwane i nie jest już dostępne do pobrania.

Jak otworzyć plik WWF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WWF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WWF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WWF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WWF

Inne problemy z plikiem WWF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WWF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WWF:

  • plik WWF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WWF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WWF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik