• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WVL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WVL. Jeżeli chcesz otworzyć plik WVL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WVL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wavelet Bitmap Format N/A

Co to jest plik WVL?

Plik obrazu, który jest skompresowany przy użyciu kompresji obrazów wavelet, algorytm, który używa wysokiej kompresji przy zachowaniu większości jakości oryginalnego obrazu.

Pliki WVL są takie same jak pliki .WI.

Jak otworzyć plik WVL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WVL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WVL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WVL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WVL

Inne problemy z plikiem WVL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WVL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WVL:

  • plik WVL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WVL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WVL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik