• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Encarta Format Microsoft

Co to jest plik WTR?

Plik danych używany przez encyklopedię Encarta. Zawiera zasoby oznaczone wpisami encyklopedii. Dostęp do oprogramowania Encarta i nie powinien być otwierany ręcznie.

Firma Microsoft przestała sprzedawać oprogramowanie dla studentów i oprogramowania Encarta Premium w czerwcu 2009 roku.

Jak otworzyć plik WTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTR

Inne problemy z plikiem WTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTR:

  • plik WTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik