• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WireTap Studio Library Ambrosia Software

Co to jest plik WTPL?

Biblioteka ścieżek dźwiękowych zapisanych przez WireTap Studio, narzędzie służące do nagrywania systemu i dźwięku aplikacji. Może zawierać jedną lub więcej list odtwarzania, które pojawiają się w głównym oknie programu WireTap Studio.

Pliki WTPL są zapisywane w formacie pakietu zawierającym zarówno pliki audio, jak i .PLIST. Każdy plik audio ma odpowiedni plik listy zawierający metadane dotyczące odpowiedniego pliku.

Program WireTap Studio tworzy plik o nazwie "LibraryTime Studio.Wtpl", gdy jest uruchamiany po raz pierwszy lub jeśli nie zostanie znaleziona żadna lista odtwarzania, gdy program zostanie otwarty. Domyślnie jest on zapisywany w folderze [user] / Documents.

Jak otworzyć plik WTPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTPL

Inne problemy z plikiem WTPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTPL:

  • plik WTPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik