• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTD. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grand Theft Auto IV Textures Format Rockstar Games

Co to jest plik WTD?

Plik tekstur używany przez Grand Theft Auto IV (GTA4), gra akcji / przygodowej. Używany do mapowania tekstur i zawiera dwuwymiarową grafikę, która zapewnia wygląd powierzchni obiektu 3D w grze. Zapisano w katalogu extras RockstarGamesGrand Theft Auto IVpc.

Pliki WTD mogą być edytowane przez SparkIV lub OpenIV, ale proces edycji i importowania tekstów jest ogólnie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

Jak otworzyć plik WTD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTD

Inne problemy z plikiem WTD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTD:

  • plik WTD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik