• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTB. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Win-Test Binary Log Format Win-Test

Co to jest plik WTB?

Plik dziennika generowany przez Win-Test, międzynarodową aplikację do logowania konkursów. Zapisuje dane testowe i zapisuje układ okna użytkownika oraz tekst z wiadomości CW otrzymanych przez program.

Jak otworzyć plik WTB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTB

Inne problemy z plikiem WTB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTB:

  • plik WTB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik