• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WRP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WRP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WRP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WRP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Geomagic 3D Wrap Format Geomagic

Co to jest plik WRP?

Prawdziwy model modelowania 3D używany przez oprogramowanie Geomagic DSSP (cyfrowe pobieranie próbek i przetwarzanie kształtu). Mogą zawierać chmury punktowe, modele wieloboczne, modele siatki, modele CAD, krzywe, punkty odniesienia, dane NURBS i inne funkcje.

Geomagic był wcześniej znany jako Raindrop Geomagic.

Jak otworzyć plik WRP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WRP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WRP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WRP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WRP

Inne problemy z plikiem WRP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WRP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WRP:

  • plik WRP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WRP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WRP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik