• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik WRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cakewalk Music Project Format Cakewalk

Co to jest plik WRK?

Plik projektu stworzony przez Cakewalk, aplikację do produkcji dźwięku. Może podzielić produkcję na wiele ścieżek i może zawierać dane MIDI, odniesienia do plików audio, ustawienia suwaka, tempo, efekty audio i inne ustawienia.

Rozszerzenie ".Wrk" jest używane przez starsze wersje Cakewalk. Nowsze wersje używają rozszerzenia .CWP.

Jak otworzyć plik WRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WRK

Inne problemy z plikiem WRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WRK:

  • plik WRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik