• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WQ2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WQ2. Jeżeli chcesz otworzyć plik WQ2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WQ2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Quattro Pro For MS-DOS Spreadsheet Format Corel

Co to jest plik WQ2?

Plik arkusza kalkulacyjnego utworzony w Quattro Pro for DOS, program arkusza kalkulacyjnego dla systemu DOS. Zapisuje dane, które są reprezentowane jako tablica wierszy i kolumn.

Pliki WQ2 zostały zastąpione wcześniej plikami .WQ1 w Quattro Pro dla wersji DOS 5.0 i 5.5.

Jak otworzyć plik WQ2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WQ2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WQ2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WQ2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WQ2

Inne problemy z plikiem WQ2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WQ2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WQ2:

  • plik WQ2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WQ2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WQ2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik