• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WQ1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WQ1. Jeżeli chcesz otworzyć plik WQ1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WQ1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Quattro Pro For MS-DOS Spreadsheet Format Corel

Co to jest plik WQ1?

Plik arkusza kalkulacyjnego utworzony w Quattro Pro for DOS, program do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych w systemie DOS. Zawiera dane przechowywane w siatce wierszy i kolumn.

Pliki WQ1 zostały utworzone w starszych wersjach Quattro Pro dla systemu DOS i zostały zastąpione przez pliki .WQ2.

Jak otworzyć plik WQ1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WQ1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WQ1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WQ1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WQ1

Inne problemy z plikiem WQ1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WQ1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WQ1:

  • plik WQ1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WQ1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WQ1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik