• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik WPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wwise Project Audiokinetic

Co to jest plik WPROJ?

Plik projektu stworzony przez Wwise, program służący do tworzenia interaktywnych dźwięków dla gier wideo. Zapisuje ustawienia dźwięku i odniesienia do importowanych plików audio. Pozwala zespół inżyniera dźwięku opracować i organizować dźwięki podczas tworzenia gier.

Pliki programu WPROJ są zapisywane w formacie XML. Są zapisywane w kilku innych katalogach i plikach, które przechowują zasoby audio i ustawienia audio.

Jak otworzyć plik WPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WPROJ

Inne problemy z plikiem WPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WPROJ:

  • plik WPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik