• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WPO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WPO. Jeżeli chcesz otworzyć plik WPO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WPO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Holux MapShow Format HOLUX Technology

Co to jest plik WPO?

Format pliku punktu trasy utworzony przez urządzenia GPS firmy HOLUX. Zawiera dane punktu trasy, takie jak nazwa, długość geograficzna, szerokość geograficzna, data utworzenia i liczba używania. Służy do tworzenia tras nawigacyjnych i przechowywania interesujących miejsc.

Pliki WPO przechowują dane z rozdzielczością 1/10 ".

Jak otworzyć plik WPO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WPO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WPO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WPO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WPO

Inne problemy z plikiem WPO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WPO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WPO:

  • plik WPO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WPO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WPO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik