• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WPE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WPE. Jeżeli chcesz otworzyć plik WPE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WPE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenCanvas Record Format Portalgraphics

Co to jest plik WPE?

Plik utworzony przez openCanvas 1.1, darmowy program rysowania przeznaczony do użytku z tabletami rysującymi. Zapisuje zdarzenia udarowe wykorzystywane do tworzenia rysunku, dzięki czemu może zostać odtworzone lub reanimowane w oprogramowaniu.

openCanvas był pierwotnie bezpłatnym programem, ale później komercyjnie. Wersja 5 programu openCanvas używa rozszerzenia .OC5 dla zdarzeń, ale nadal może otwierać pliki WPE.

Jak otworzyć plik WPE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WPE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WPE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WPE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WPE

Inne problemy z plikiem WPE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WPE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WPE:

  • plik WPE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WPE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WPE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik