• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WPA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WPA. Jeżeli chcesz otworzyć plik WPA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WPA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACT! Word Processor Document Format N/A

Co to jest plik WPA?

Format dokumentu tekstowego używany przez ACT! Oprogramowanie do zarządzania kontaktami, wersje 3 i późniejsze.

Sage ACT! Stała się Swiftpage Act! W 2013.

Jak otworzyć plik WPA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WPA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WPA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WPA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WPA

Inne problemy z plikiem WPA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WPA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WPA:

  • plik WPA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WPA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WPA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik