• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WP3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WP3. Jeżeli chcesz otworzyć plik WP3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WP3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Photo Story Project Format Microsoft

Co to jest plik WP3?

Plik projektu utworzony przez Photo Story, program służący do tworzenia pokazów cyfrowych. Zawiera zdjęcia, efekty, podpisy, ustawienia audio i odtwarzania. Służy do kompilacji zdjęć osobistych razem w celu odtwarzania na odtwarzaczu wideo na komputerach stacjonarnych i mobilnych.

Pliki WP3 mogą być eksportowane do plików .WMV w Photo Story.

Jak otworzyć plik WP3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WP3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WP3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WP3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WP3

Inne problemy z plikiem WP3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WP3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WP3:

  • plik WP3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WP3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WP3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik