• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WOWPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WOWPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik WOWPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WOWPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AddOn Studio For World Of Warcraft Project Format AddOn Studio for World of Warcraft

Co to jest plik WOWPROJ?

Plik projektu stworzony przez AddOn Studio dla World of Warcraft (WoW), program służący do opracowywania dodatków interfejsu użytkownika WoW. Zapisuje projekt dodatku oraz skrypty działania Lua dla zdarzeń wejściowych. Służy do oszczędzania postępów w rozwoju.

Jak otworzyć plik WOWPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WOWPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WOWPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WOWPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WOWPROJ

Inne problemy z plikiem WOWPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WOWPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WOWPROJ:

  • plik WOWPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WOWPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WOWPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik