• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WORLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WORLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik WORLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WORLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WorldPainter Minecraft Map Format WorldPainter

Co to jest plik WORLD?

Plik utworzony przez WorldPainter, program służący do budowania światów dla gry Minecraft. Może obejmować tereny oraz szczotkowane kolory, które zmieniają wygląd krajobrazu. Mogą być eksportowane do świata Minecraft (poziomy.Data i .MCA) do importowania do gry.

Jak otworzyć plik WORLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WORLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WORLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WORLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WORLD

Inne problemy z plikiem WORLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WORLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WORLD:

  • plik WORLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WORLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WORLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik