• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WORKFLOW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WORKFLOW. Jeżeli chcesz otworzyć plik WORKFLOW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WORKFLOW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X Automator Format Apple

Co to jest plik WORKFLOW?

Zautomatyzowany przepływ pracy utworzony przez program Apple Automator wprowadzony w systemie Mac OS X 10.4. Zawiera listę poleceń do automatyzacji procesów, takich jak zapisywanie i wysyłanie plików PDF lub wybieranie i kopiowanie określonych plików.

Jak otworzyć plik WORKFLOW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WORKFLOW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WORKFLOW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WORKFLOW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WORKFLOW

Inne problemy z plikiem WORKFLOW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WORKFLOW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WORKFLOW:

  • plik WORKFLOW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WORKFLOW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WORKFLOW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik