• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WORK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WORK. Jeżeli chcesz otworzyć plik WORK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WORK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bibble Work Queue Format Bibble Labs

Co to jest plik WORK?

Plik utworzony przez Bibble, aplikację do edycji zdjęć cyfrowych. Zapisuje ustawienia dla fotografii przetwarzania wsadowego. Zawiera typ pliku wyjściowego, opcje zmiany rozmiaru obrazu, obraz i metadane (eG, EXIF, profil kolorów). Służy do zapisywania ustawień wstępnych, które można uruchamiać dla wielu grup obrazów.

Bibble zostało przejęte przez Corel i jest teraz AfterShot Pro.

Jak otworzyć plik WORK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WORK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WORK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WORK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WORK

Inne problemy z plikiem WORK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WORK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WORK:

  • plik WORK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WORK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WORK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik