• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WORDLIST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WORDLIST. Jeżeli chcesz otworzyć plik WORDLIST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WORDLIST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Desktop Poet Word List Format Mariner Software

Co to jest plik WORDLIST?

Lista słów używana przez Desktop Poet, "poezja lodowcowa", która umożliwia użytkownikom tworzenie wierszy, umieszczając słowa na pulpicie. Zawiera zbiór słów, a także definicje dla czasów słownych (eG, czasowniki czasowników, wielokąty liczby mnogiej). Również zapisuje tytuł listy słów, język, autora i informacje o prawach autorskich.

Pliki listy słów mogą być używane do przechowywania zbiorów słów w różnych językach. Kilka standardowych plików list znajduje się w programie Desktop Poet. Inne listy słów można pobrać i dodać do oprogramowania.

Pliki WORDLIST są przechowywane w formacie zwykłego tekstu i obejmują znaczniki dzielące różne sekcje pliku.

Desktop Poet nie jest już rozwijany.

Jak otworzyć plik WORDLIST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WORDLIST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WORDLIST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WORDLIST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WORDLIST

Inne problemy z plikiem WORDLIST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WORDLIST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WORDLIST:

  • plik WORDLIST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WORDLIST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WORDLIST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik