• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WOP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WOP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WOP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WOP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wonderland Adventures Object Preset Format Midnight Synergy

Co to jest plik WOP?

Plik predefiniowany dla programu Wonderland Adventures Editor, program służący do tworzenia i edytowania poziomów dla Wonderland Adventures. Plik szesnastkowy zawierający modele 3D, ruch znaków, dane logiczne, parametry poziomu i inne dane.

Pliki WOP mogą być edytowane w celu dodania dodatkowych ustawień obiektów. Są one używane do tworzenia obiektów do niestandardowych przygód w edytorze.

Jak otworzyć plik WOP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WOP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WOP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WOP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WOP

Inne problemy z plikiem WOP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WOP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WOP:

  • plik WOP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WOP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WOP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik