• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WOA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WOA. Jeżeli chcesz otworzyć plik WOA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WOA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WebObjects Script Format Apple

Co to jest plik WOA?

Aplikacja internetowa utworzona za pomocą WebObjects, ramki dla przedsiębiorstw opracowanej przez firmę Apple. Używa kodu Java i zasad projektowania zorientowanego obiektowo. Może być wdrożony na dowolnej platformie wspierającej programy Java.

Adresy internetowe zawierające ".Woa" w adresie URL są generowane przy użyciu WebObjects. Jednak strony WebObjects niekoniecznie wymagają rozszerzenia ".Woa".

Jak otworzyć plik WOA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WOA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WOA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WOA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WOA

Inne problemy z plikiem WOA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WOA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WOA:

  • plik WOA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WOA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WOA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik