• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WNK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WNK. Jeżeli chcesz otworzyć plik WNK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WNK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wink Screen Capture Format DebugMode

Co to jest plik WNK?

Prezentacja stworzona przez Wink, program służący do tworzenia samouczków oprogramowania. Zawiera kolekcję slajdów, które składają się z zrzutów wykonanych przez program. Mogą też zawierać inne dane, takie jak tytuły slajdów, właściwości wyglądu, audio, tekst, rysowane kształty i style prezentacji.

Wink jest powszechnie używany do tworzenia podręczników i tutoriali dla programów Windows i Linux. Pliki WNK mogą być eksportowane do formatów HTML, .PDF i .PS. Podczas eksportowania prezentacji w formacie HTML użytkownicy mogą wybrać osadzony typ obrazu z następujących formatów: .BMP, .PNG, .JPG, .PNM, .PCX i .XPM.

Jak otworzyć plik WNK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WNK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WNK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WNK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WNK

Inne problemy z plikiem WNK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WNK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WNK:

  • plik WNK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WNK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WNK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik