• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WN. Jeżeli chcesz otworzyć plik WN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NeXT WriteNow Text Document WN

Co to jest plik WN?

Plik sieci Web używany przez WN, serwer internetowy zaprojektowany w celu ochrony widoczności i dostępu do plików serwera. Zapewnia informacje o plikach obsługiwanych na serwerze. Mogą opisywać pliki HTML, obrazy i inne pliki binarne. Służy do określania zawartości plików sieci Web w katalogu.

Plik WN jest kompilowany do pliku index.Cache, który jest umieszczony na serwerze i zapewnia dostęp do plików serwera za pośrednictwem żądań HTTP.

Jak otworzyć plik WN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WN

Inne problemy z plikiem WN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WN:

  • plik WN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik