• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Media Player Compressed Skins Format Microsoft

Co to jest plik WMZ?

Wstępnie zainstalowana lub niestandardowa skóra zmienia wygląd interfejsu programu Windows Media Player. Zawiera kombinację grafiki i kodu JScript, która definiuje zachowanie każdego elementu skóry. Skompresowany przy użyciu kompresji ZIP.

Jak otworzyć plik WMZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMZ

Inne problemy z plikiem WMZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMZ:

  • plik WMZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik