• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinMount Format WinMount International

Co to jest plik WMT?

Dysk wirtualny lub plik Ramdisk utworzony przez program WinMount, skompresowany program do zarządzania plikami. Zapewnia przechowywanie wirtualnego dysku twardego tha przez program. Zawiera format objętości (FAT32, NTFS, niesformatowany) oraz rozmiar dysku.

Pliki WMT są używane do montażu skompresowanych archiwów na dyskach wirtualnych. Archiwa mogą być w jednym z kilku formatów, między innymi .MOU, .ZIP, .ISO i inne.

Jak otworzyć plik WMT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMT

Inne problemy z plikiem WMT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMT:

  • plik WMT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik