• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Media Player Skins Microsoft

Co to jest plik WMS?

Wstępnie zainstalowana lub niestandardowa skóra zmienia wygląd interfejsu programu Windows Media Player. Zawiera kombinację grafiki i kodu JScript, która definiuje zachowanie każdego elementu skóry. Można go zainstalować, klikając dwukrotnie plik.

Jak otworzyć plik WMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMS

Inne problemy z plikiem WMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMS:

  • plik WMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik