• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
World Of Warcraft WoW Map Object Blizzard Entertainment

Co to jest plik WMO?

Format pliku używany do przechowywania danych obiektu 3D dla World of Warcraft, gry online przygodowej z wieloma osobami. Zwykle określany jako "obiekt mapy świata" lub WMO. Może być zapisany jako plik główny lub plik grupy.

Tekstury listy plików podstawowych (pliki .BLP), materiały, modele (pliki .M2), grupy i inne dane. Pliki grup zawierają rzeczywiste dane modelu 3D dla pojedynczej jednostki w WMO.

Jak otworzyć plik WMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMO

Inne problemy z plikiem WMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMO:

  • plik WMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik