• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Movie Maker Project Format Microsoft

Co to jest plik WMMP?

Projekt wideo utworzony za pomocą programu Microsoft Windows Movie Maker, cyfrowego programu do edycji wideo do tworzenia domowych filmów. Zawiera linię wideo, odniesienia do klipów wideo używanych w filmie, przejściach, efektach i innych informacjach.

Niektóre wersje programu Microsoft Windows Movie Maker zapisują pliki projektu z rozszerzeniem .MSWMM.

Jak otworzyć plik WMMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMMP

Inne problemy z plikiem WMMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMMP:

  • plik WMMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik