• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMGA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMGA. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMGA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMGA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Web Manga Comics Document Format Manga Reader

Co to jest plik WMGA?

Dokument Manga autorstwa Manga Reader, aplikacja do czytania elektronicznych kartografii i komiksów. Przechowuje strukturę dokumentu manga. Zawiera adresy URL do zawartości strony (tekst, grafikę itp.) Zamiast samej treści strony. Używany do rozpowszechniania komiksów mangi.

Pliki WMGA różnią się od plików .MGA, które zawierają wszystkie wbudowane zasoby dokumentów. Zaletą plików WMGA jest to, że czytelnicy mogą pobierać znacznie mniejsze rozmiary plików. Dodatkowo autorzy mangi mogą aktualizować zdalną zawartość w locie i udostępniać je wszystkim czytnikom automatycznie. Jednak wadą jest to, że czytelnicy muszą pozwolić, aby dokument pobierał na żądanie podczas czytania komiksu.

Pliki dokumentów manga są przechowywane w formacie .ZIP. Dlatego można je rozpakować za pomocą dowolnego narzędzia do dekompresji ZIP.

Pliki WMGA można utworzyć za pomocą aplikacji Manga Creator dołączonej do instalacji Manga Reader.

Jak otworzyć plik WMGA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMGA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMGA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMGA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMGA

Inne problemy z plikiem WMGA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMGA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMGA:

  • plik WMGA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMGA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMGA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik