• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik WMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Media Player Download Package Microsoft

Co to jest plik WMD?

Skompresowany plik ZIP używany przez program Windows Media Player. Może przechowywać zawartość multimedialną, listy odtwarzania i obramowania (interfejsy niestandardowe). Służy jako format pobierania dźwięku i obrazu przez Internet.

Pliki WMD to pliki .ZIP, które używają rozszerzenia ".Wmd", tak aby Windows Media Player otwierał je domyślnie. Możesz rozpakować je ręcznie za pomocą dowolnego narzędzia do dekompresji kompatybilnego z Zip.

Jak otworzyć plik WMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WMD

Inne problemy z plikiem WMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WMD:

  • plik WMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik