• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WLP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WLP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WLP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WLP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Worldlabel.com Label Designer Format Worldlabel.com

Co to jest plik WLP?

Dokument utworzony przez Worldlabel.Com Label Designer, program służący do projektowania i drukowania etykiet na płyty CD, adresy, koperty i inne media. Umożliwia przechowywanie wymiarów, układu i danych dotyczących etykiet. Obsługuje zdjęcia, kody kreskowe, rysunki, liczniki i różne style tekstowe.

Pliki WLP są używane do tworzenia i drukowania etykiet laserowych i atramentowych.

Jak otworzyć plik WLP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WLP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WLP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WLP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WLP

Inne problemy z plikiem WLP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WLP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WLP:

  • plik WLP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WLP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WLP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik