• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WL1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WL1. Jeżeli chcesz otworzyć plik WL1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WL1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wolfenstein 3D Shareware Version Format id Software

Co to jest plik WL1?

Plik danych gry wykorzystywany przez Wolfenstein 3D, oryginalna instalacja serii strzeleckich Wolfensteina. Może zawierać spritami, teksturami, dźwiękami, mapami i innymi danymi. Używany w wersji programu shareware firmy Wolfenstein 3D.

Jak otworzyć plik WL1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WL1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WL1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WL1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WL1

Inne problemy z plikiem WL1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WL1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WL1:

  • plik WL1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WL1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WL1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik