• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WJR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WJR. Jeżeli chcesz otworzyć plik WJR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WJR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ReGet Deluxe Data Format ReGet

Co to jest plik WJR?

Plik danych używany przez ReGet Deluxe, nowoczesny menadżer pobierania dla systemów Windows XP i Vista. Może przechowywać informacje o konfiguracji (Default.Wjr), dane kolejki plików (Queue.Wjr) lub inne informacje odwołane przez ReGet.

W instalacjach systemu Windows Vista plik "Default.Wjr" został przeniesiony z katalogu "Program Files" do folderu "UserApplication Data".

Jak otworzyć plik WJR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WJR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WJR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WJR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WJR

Inne problemy z plikiem WJR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WJR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WJR:

  • plik WJR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WJR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WJR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik