• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WJE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WJE. Jeżeli chcesz otworzyć plik WJE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WJE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinJournal Entry Format Mariner Software

Co to jest plik WJE?

Wprowadzenie do dziennika cyfrowego utworzonego przez program WinJournal, program do dziennikowania i blogowania dla systemu Windows. Zawiera pojedynczy wpis w dzienniku, w tym datę, temat i tekst wprowadzania. Mogą też zawierać obrazy, audio i wideo. Służy do eksportowania pojedynczych wpisów w dzienniku i ich importowania do innego magazynu (plik .WJF).

WinJournal może eksportować pliki WJE do formatów .RTF, .XML i .HTML, a także plików podcastów MP3 pod warunkiem, że dźwięk znajduje się w wpisie. Mogą być również opublikowane bezpośrednio w blogach online.

Jak otworzyć plik WJE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WJE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WJE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WJE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WJE

Inne problemy z plikiem WJE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WJE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WJE:

  • plik WJE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WJE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WJE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik