• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WINDOWSLIVECONTACT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WINDOWSLIVECONTACT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WINDOWSLIVECONTACT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WINDOWSLIVECONTACT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Live Messenger Format Microsoft

Co to jest plik WINDOWSLIVECONTACT?

Plik używany przez program Windows Live Messenger, internetowy program komunikacji błyskawicznej. Zawiera dane karty kontaktowej, w tym nazwę, pseudonim, adres e-mail, numer telefonu, tytuł zawodowy i zdjęcie. Zapisano w zaszyfrowanym formacie.

Kontakty z Windows Live mogą być kopiowane w plikach .CTT.

Windows Live Messenger przestał być realizowany w 2013 r. I przeniósł się do Skype.

Jak otworzyć plik WINDOWSLIVECONTACT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WINDOWSLIVECONTACT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WINDOWSLIVECONTACT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WINDOWSLIVECONTACT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WINDOWSLIVECONTACT

Inne problemy z plikiem WINDOWSLIVECONTACT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WINDOWSLIVECONTACT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WINDOWSLIVECONTACT:

  • plik WINDOWSLIVECONTACT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WINDOWSLIVECONTACT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WINDOWSLIVECONTACT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik