• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WIDGET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WIDGET. Jeżeli chcesz otworzyć plik WIDGET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WIDGET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yahoo! Widget Format Yahoo!

Co to jest plik WIDGET?

Mały program nazywany "widżetem" prowadzonym przez Yahoo! Widget Engine. Dawniej działamy w Konfabulatorze, który jest obecnie częścią Yahoo!

Wieśniak! Widżety zostały przerwane, a witryna nie jest już dostępna. Pliki WIDGET są zapisywane w formacie .ZIP i mogą być otwierane za pomocą dowolnego narzędzia do Zip-dekompresyjnego. Wystarczy zmienić nazwę rozszerzenia pliku z ".Widget" na ".Zip" i wyodrębnić archiwum.

Jak otworzyć plik WIDGET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WIDGET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WIDGET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WIDGET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WIDGET

Inne problemy z plikiem WIDGET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WIDGET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WIDGET:

  • plik WIDGET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WIDGET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WIDGET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WIDGET
WIDGET do GADGET