• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WHTT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WHTT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WHTT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WHTT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinHTTrack Project Xavier Roche

Co to jest plik WHTT?

Witryna pobrana z HTTrack, darmowy program do przeglądania offline. Pobiera strony internetowe, katalogi i obrazy z całej witryny. Może być używany do przeglądania strony internetowej, gdy nie jest podłączony do internetu.

Jak otworzyć plik WHTT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WHTT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WHTT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WHTT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WHTT

Inne problemy z plikiem WHTT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WHTT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WHTT:

  • plik WHTT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WHTT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WHTT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik