• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WHIRLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WHIRLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik WHIRLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WHIRLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unity Whirld Format Aubrey Falconer

Co to jest plik WHIRLD?

Świat zaprojektowany w formacie otwartego pliku Whirld. Utworzono przy użyciu silnika Unity 3D. Zawiera świat 3D i odpowiadające mu ustawienia, takie jak oświetlenie, tereny i miejsca rozbicia odtwarzacza.

Plik WHIRLD można zapisać i załadować w jedności po zainstalowaniu biblioteki Unity Whirld. Podczas gdy niektóre pliki są obsługiwane w plikach UTW, niektóre inne mogą nie być, w tym siatki i tekstury.

Ukończone pliki WHIRLD mogą być przesyłane strumieniowo przez aplikacje takie jak Syn3h lub eksportowane do standardowego formatu internetowego.

Jak otworzyć plik WHIRLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WHIRLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WHIRLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WHIRLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WHIRLD

Inne problemy z plikiem WHIRLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WHIRLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WHIRLD:

  • plik WHIRLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WHIRLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WHIRLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik