• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WGS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WGS. Jeżeli chcesz otworzyć plik WGS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WGS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Walk-Graph Segment ChannelAdvisor

Co to jest plik WGS?

Plik graficzny używany przez RichFX online, takie jak Rich Catalog, Zoom, Color Change, Rotate i Design. Można także przeglądać wtyczkę RichFX RealPlayer.

RichFX został przejęty przez ChannelAdvisor, który obecnie oferuje produkty RichFX takie jak RichImage, RichCatalog i RichCircular. Pliki WGS są rzadko widywane.

Jak otworzyć plik WGS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WGS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WGS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WGS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WGS

Inne problemy z plikiem WGS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WGS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WGS:

  • plik WGS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WGS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WGS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik