• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik WFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Turtle Beach WaveFront Audio Format N/A

Co to jest plik WFP?

Zawiera jeden program, lub patch, używany przez chip turniejowy Turtle Beach WaveFront. Syntezatory oparte na WaveFront obejmują Maui, Tropez, Rio i Monterey.

Oprogramowanie Turtle Beach jest teraz opracowywane przez firmę Voyetra Music Software.

Jak otworzyć plik WFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WFP

Inne problemy z plikiem WFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WFP:

  • plik WFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik