• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik WFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DBASE Form Format Tektronix

Co to jest plik WFM?

Plik danych stworzony przez oscyloskopy Tektronix i analizatory logiczne, które są wykorzystywane do testowania obwodów elektronicznych i napięć sygnału. Zapisuje informacje o sygnale oraz informacje o wyświetlaczu na wyświetlaczu urządzenia. Wykorzystywane do tworzenia wykresów czasu i napięcia.

Pliki WFM można otwierać za pomocą oprogramowania WaveStar i mogą być konwertowane na inne standardowe formaty za pomocą Tektronix Windows Oscilloscope WFM Converter. Na przykład pliki WFM czasami są konwertowane na pliki tekstowe rozdzielone przez .CSV lub tabulator, a następnie importowane do aplikacji analizy naukowej, takiej jak MATLAB.

Jak otworzyć plik WFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WFM

Inne problemy z plikiem WFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WFM:

  • plik WFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik