• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WFD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WFD. Jeżeli chcesz otworzyć plik WFD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WFD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Turtle Beach WaveFront Drum Set Format N/A

Co to jest plik WFD?

Zawiera próbki audio dla kompletnego zestawu perkusyjnego. Używany przez Chip Turtle Beach WaveFront syntezator chip do odtworzenia brzmień perkusyjnych. Syntezatory oparte na WaveFront obejmują Maui, Tropez, Rio i Monterey.

Oprogramowanie Turtle Beach jest teraz opracowywane przez firmę Voyetra Music Software.

Jak otworzyć plik WFD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WFD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WFD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WFD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WFD

Inne problemy z plikiem WFD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WFD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WFD:

  • plik WFD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WFD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WFD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik