• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEM. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wwise Encoded Media Audio Format Audiokinetic

Co to jest plik WEM?

Plik utworzony przez Wwise (WaveWorks Interactive Sound Engine), silnik dźwiękowy używany do produkcji gier wideo. Zawiera dane audio zakodowane w formacie Wwise. Używa formatu, który pozwala na modyfikowanie dźwięków w czasie rzeczywistym podczas rozgrywki. Może być zapakowany w archiwum gier, a nie zapisywany jako samodzielny plik zasobów gry.

Wwise był używany do wielu różnych tytułów gier wideo, takich jak Star Wars: The Old Republic i Batman: Arkham City.

Jak otworzyć plik WEM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEM

Inne problemy z plikiem WEM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEM:

  • plik WEM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik