• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Matroska WebM Video Format Google

Co to jest plik WEBM?

Plik WEBM to skompresowany film zapisany w formacie WebM, otwartej, wysokiej jakości standardzie wideo. Archiwizuje wideo kompresowane przy użyciu technologii VP8 i audio kompresji przy użyciu kompresji Ogg Vorbis. Pliki WEBM są powszechnie używane do dostarczania filmów online przy użyciu HTML5 <.Video>. Etykietka.

Format kontenera WEBM oparty jest na pojemniku Matroska, który przechowuje pliki Matroska w plikach .MKV. Większość większych przeglądarek internetowych obsługuje WebM jako część dostarczania wideo HTML5. WebM jest alternatywą dla opatentowanych norm h.264 i MPEG4 i jest odpowiedni do zastosowań komercyjnych i niekomercyjnych.

Google przejął ON2, pierwotnego producenta technologii VP8. VP8 jest teraz otwartą i bezpłatną technologią.

Jak otworzyć plik WEBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEBM

Inne problemy z plikiem WEBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEBM:

  • plik WEBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WEBM
WEBM do AVIWEBM do 3G2WEBM do 3GPWEBM do 3GPPWEBM do DVR-MSWEBM do FLVWEBM do H264WEBM do MKVWEBM do MOVWEBM do MP4WEBM do MPEGWEBM do MPGWEBM do WAVWEBM do WMV