• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEBHISTORY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEBHISTORY. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEBHISTORY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEBHISTORY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Safari History Item Format Apple

Co to jest plik WEBHISTORY?

Plik utworzony przez Safari, przeglądarkę internetową dla systemu Mac OS X. Zapisuje dane dla odwiedzanej strony sieci Web, w tym tytuł i adres URL strony internetowej. Służy do zapamiętywania odwiedzonych stron internetowych i automatycznego wypełniania adresów internetowych, gdy użytkownicy wpisują je na pasku adresu.

Domyślnie pliki WEBHISTORY są zapisywane w następującym katalogu: [user] / Library / Caches / Metadata / Safari / History /.

Jak otworzyć plik WEBHISTORY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEBHISTORY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEBHISTORY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEBHISTORY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEBHISTORY

Inne problemy z plikiem WEBHISTORY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEBHISTORY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEBHISTORY:

  • plik WEBHISTORY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEBHISTORY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEBHISTORY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik