• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WEBARCHIVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WEBARCHIVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik WEBARCHIVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WEBARCHIVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Safari Web Archive Format Apple

Co to jest plik WEBARCHIVE?

Plik WEBARCHIVE to strona internetowa zapisana przez przeglądarkę internetową Safari. Zawiera on HTML i powiązane obrazy, dzięki czemu strona może zostać w pełni załadowana w późniejszym czasie, nawet jeśli komputer jest w trybie offline (nie jest podłączony do Internetu). Pliki WEBARCHIVE mogą również zawierać CSS lub JavaScript w zależności od zawartości strony internetowej.

Safari archiwów internetowych można przeglądać w Safari, a także w przeglądarkach internetowych iCab i Cruz. Mogą być również otwierane za pomocą programu Apple TextEdit, ale zawartość może nie być prawidłowa.

Safari został opracowany dla systemu Windows aż do wersji 5.1.7, ale wtedy przerwano.

Jak otworzyć plik WEBARCHIVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WEBARCHIVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WEBARCHIVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WEBARCHIVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WEBARCHIVE

Inne problemy z plikiem WEBARCHIVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WEBARCHIVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WEBARCHIVE:

  • plik WEBARCHIVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WEBARCHIVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WEBARCHIVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WEBARCHIVE
WEBARCHIVE do PDFWEBARCHIVE do HTML