• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WDSEML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WDSEML. Jeżeli chcesz otworzyć plik WDSEML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WDSEML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mozilla Thunderbird Mail Message Format Mozilla

Co to jest plik WDSEML?

Plik utworzony przez Mozilla Thunderbird, darmowy program pocztowy i informacyjny. Zawiera informacje o wiadomościach e-mail i umożliwia przeszukiwanie systemu Windows w celu znalezienia określonej zawartości w e-mailach podczas wyszukiwania systemu Windows. Zapewnia wygodę dla użytkowników Windows Thunderbird.

Pliki WDSEML są tworzone, gdy użytkownik zdecyduje się włączać wyszukiwanie w systemie Windows w Thunderbird (Narzędzia i opcje rarr., A następnie wybierz opcję Zaawansowane i Rzadsze i Rzadko / Integracja systemu i rarr. Możesz wyłączyć generowanie tych plików, usuwając zaznaczenie opcji.

WDSEML oznacza "Windows Desktop Search Email".

Jak otworzyć plik WDSEML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WDSEML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WDSEML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WDSEML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WDSEML

Inne problemy z plikiem WDSEML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WDSEML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WDSEML:

  • plik WDSEML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WDSEML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WDSEML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik