• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WDQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WDQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik WDQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WDQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WDQ Offline Explorer Queue Format MetaProducts

Co to jest plik WDQ?

Lista plików serwisu WWW, które mają zostać pobrane z programu Offline Explorer, programu do archiwizacji witryny. Służy jako kolejka pobierania zawierająca adresy URL stron HTML, obrazów i innych plików z określonej witryny.

Gdy program Offline Explorer archiwizuje witrynę internetową, pobiera każdy plik znajdujący się w pliku WDQ, dopóki kolejka nie jest pusta.

Jak otworzyć plik WDQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WDQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WDQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WDQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WDQ

Inne problemy z plikiem WDQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WDQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WDQ:

  • plik WDQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WDQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WDQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik