• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WDGTPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WDGTPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik WDGTPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WDGTPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dashcode Widget Project Apple

Co to jest plik WDGTPROJ?

Projekt tworzenia widżetu stworzony przez program Dashcode, program służący do tworzenia widżetów na pulpicie nawigacyjnym systemu Mac OS X. Może zawierać treści HTML, CSS i JavaScript. Używany do prostych, lekkich aplikacji, takich jak zegary, małe gry i trackery pogody.

Projekty Dashcode częściej używają rozszerzenia .DCPROJ.

Jak otworzyć plik WDGTPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WDGTPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WDGTPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WDGTPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WDGTPROJ

Inne problemy z plikiem WDGTPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WDGTPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WDGTPROJ:

  • plik WDGTPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WDGTPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WDGTPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik